Biznes Lubelskie 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym cyklu spotkań dla przedsiębiorców „Biznes Lubelskie 2018”.

Ruszył drugi cykl spotkań „Biznes Lubelskie 2018”: sztuka prezentacji receptą na sukces
Jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie? O tym opowiedzą wykładowcy drugiego cyklu bezpłatnych spotkań w ramach programu „Biznes Lubelskie 2018”. W role prelegentów wcielą się praktycy – szefowie firm, którym udało się odnieść sukces na rynku ogólnopolskim oraz dziennikarze TVP i Polsatu, którzy odsłonią tajemnice autoprezentacji. Najbliższe spotkanie w Kraśniku odbędzie się 15 listopada o godz. 16:30 w Zajazd & Restauracja Kmicic (ul. Przemysłowa 24).
Druga odsłona cyklu składa się z 24 spotkań w całym województwie lubelskim i adresowana jest głównie do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. O tym, jak osiągnąć sukces w biznesie na Lubelszczyźnie i skutecznie promować swoje przedsiębiorstwo, opowie Dominik Polak, wiceprezes Wytwórni Makaronu Domowego POL-MAK S.A. Z kolei Anna Dąbrowska –dziennikarka TVP 3 Lublin podpowie, jak najlepiej zaprezentować się podczas publicznych wystąpień w biznesie oraz w rozmowie z mediami i przed kamerą.
Na konferencji pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego opowiedzą także o możliwościach atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych, tłumaczeń itp. Wydarzenie zakończy się wspólną kolacją, która będzie okazją do networkingu, czyli wymiany doświadczeń, dyskusji i wzajemnego poznania się uczestników.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona. Rejestracja do udziału odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej: http://www.invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/biznes-lubelskie-2018-bezplatne-spotkania-dla-mikroprzedsiebiorcow.

biznes_lub_zaproszenieA4_KRASNIK_1511_ogolne-1